Program

30
August
Vineri
15:00
Școala de bani - ateliere, jocuri, concursuri de educație financiară (toată ziua)
  Colțul BCR
15:00
Pet & Adopt - joacă-te, învață, adoptă (toată ziua)
  Colțul Animal Shields
15:00
Atelier de jonglerie și baloane de săpun (toată ziua)
  Colțul Juggler
16:00
Vinyl Lounge cu Dubase și Rogvaiv
  Vinyl Lounge
17:00
Balance
  Workout Spot by Dynamic Studio
18:00
Mix Workout
  Workout Spot by Dynamic Studio
18:00
Alimentația sănătoasă cu Dr. Pop Oana
  Colțul Medlife
19:00
Zumba Fitness
  Workout Spot by Dynamic Studio
19:30
Astro Generale
  Main Stage
21:00
Toulouse Lautrec
  Main Stage
31
August
Sâmbătă
10:00
bodyART - Structure
  Main Stage
11:00
ABS Workout
  Workout Spot by Dynamic Studio
11:00
Școala de bani - ateliere, jocuri, concursuri de educație financiară (toată ziua)
  Colțul BCR
11:00
Pet & Adopt - joacă-te, învață, adoptă (toată ziua)
  Colțul Animal Shields
11:00
Atelier de jonglerie și baloane de săpun (toată ziua)
  Colțul Juggler
11:00
Atelier de dezvoltare senzorială
  Colțul Cair Paravel
12:00
Zumba Fitness
  Workout Spot by Dynamic Studio
12:00
Ora de povești
  Colțul Cair Paravel
13:00
Gimnastică și Showdance pentru copii
  Workout Spot by Dynamic Studio
14:30
Bodypump
  Workout Spot by Dynamic Studio
15:30
Power Yoga
  Workout Spot by Dynamic Studio
16:00
Vinyl Lounge cu Dubase și Rogvaiv
  Vinyl Lounge
16:00
English Hour (povești în limba engleză)
  Colțul Cair Paravel
17:00
Importanța endoscopiilor digestive cu Dr. Cosma Tunde
  Colțul Medlife
17:00
Învățăm să pictăm
  Colțul Cair Paravel
18:00
Falling Heads
  Main Stage
18:00
Atelier de creație
  Colțul Cair Paravel
19:30
Soul Serenade
  Main Stage
21:00
Byron
  Main Stage
01
Septembrie
Duminică
10:00
bodyART - Deepwork și Myofascial
  Main Stage
11:00
Burning Cardio
  Workout Spot by Dynamic Studio
11:00
Școala de bani - ateliere, jocuri, concursuri de educație financiară (toată ziua)
  Colțul BCR
11:00
Pet & Adopt - joacă-te, învață, adoptă (toată ziua)
  Colțul Animal Shields
11:00
Atelier de jonglerie și baloane de săpun (toată ziua)
  Colțul Juggler
12:00
Bodypump
  Workout Spot by Dynamic Studio
13:00
Gimnastică și Showdance pentru copii
  Workout Spot by Dynamic Studio
14:30
Circuit
  Workout Spot by Dynamic Studio
15:30
Power Yoga
  Workout Spot by Dynamic Studio
16:00
Vinyl Lounge cu Dubase și Rogvaiv
  Vinyl Lounge
16:00
Ora de povești
  Colțul Cair Paravel
17:00
Importanța prevenției pentru sănătate cu Dr. Dume Alina
  Colțul Medlife
17:00
Învățăm să pictăm
  Colțul Cair Paravel
18:00
Melting Dice
  Main Stage
18:00
Atelier de creație
  Colțul Cair Paravel
19:30
Rockabella
  Main Stage
21:00
Vița de Vie - Acustic
  Main Stage